Válaszotokat előre is köszönöm. :)2017. jan. 14. 13:24
1/5 anonim válasza:
Felbontod a zárójeleket:
5*6x - 5*4 + 2 = 11 - x + 4
30x - 20 + 2 = 11 - x + 4
30x - 18 = 15 - x
31x = 31
x = 1
5/5 anonim válasza:
30x-20+2=11-x+4
30x-18=15-x
31x=33