0,99=10*0,8^x
Előre is köszönöm!
2016. okt. 31. 11:12
1/2 anonim válasza:
0.099 = 0.8^x
lg(0.099) = lg(0.8^x)
lg(0.099) = x*lg(0.8)
x = lg(0.099)/lg(0.8)
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. nov. 1. 06:05