Lépésről lépésre ha lehet.2016. márc. 29. 21:50
1/3 anonim válasza:
ez kell neked a sikerhez, nézd át, gyakorold be:
egyébként a feladat:
(x-1)^2 -1 + (y+3)^2 -9+1=0
(x-1)^2 + (y+3)^2 = 9
középpont : (1;-3)
sugár : 3
2/3 anonim válasza:
A "teljes négyzetté alakítás"-t meg kellene már egyszer tanulnod:
3/3 anonim válasza:
Elnézést! A #2 válasz gépelésénél előjel hibát vétettem. Itt a jó (?) kép: