Áron 0.8 km-re lakik a bolttól,6.7 perc alatt ért oda. Mekkora az átlagsebessége?

2015. dec. 23. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

s=0.8km=800m

t=6,7perc=402sec

v=s/t=800/402 m/s =3,6*(800/402) km/h

2015. dec. 23. 15:24
 2/3 anonim válasza:
ha ezt nekem kell kiszámolni, Áron ma éhendxdlik az biztos xD
2015. dec. 23. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
tök mindegy, a bolt zárva van.
2015. dec. 23. 16:42