2015. dec. 23. 15:19
1/3 anonim válasza:
s=0.8km=800m
t=6,7perc=402sec
v=s/t=800/402 m/s =3,6*(800/402) km/h
2/3 anonim válasza:
ha ezt nekem kell kiszámolni, Áron ma éhendxdlik az biztos xD