2015. márc. 14. 14:58
1/3 anonim válasza:
Ugye csak trollkodsz? Vagy azt gondolod, meg tudjuk hackelni a gépedet?
2/3 A kérdező kommentje:
bocsi csak roszul küldtem el
2015. márc. 14. 15:01
3/3 A kérdező kommentje:
log 2 1/16
52log54
3 log 36+log3 35-log320-log342
lg(x-6)+lg(2x-14)=3-lg25
lg x/5=3-lg125
lg3x=2+lg9
lg5(x+1)=lg5(6-2x)/2
lg2(3x)/lg2(2x-3)=2
lg5[lg3(lg2(x+2))]=0
2015. márc. 14. 15:02