Segitenétek megfile:///C:/Users/timi/Desktop/N%C3%A9vtelen. Pngoldani ezt a logaritmus egyenleteket?

2015. márc. 14. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugye csak trollkodsz? Vagy azt gondolod, meg tudjuk hackelni a gépedet?
2015. márc. 14. 14:59
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi csak roszul küldtem el
2015. márc. 14. 15:01
 3/3 A kérdező kommentje:

log 2 1/16

52log54

3 log 36+log3 35-log320-log342

lg(x-6)+lg(2x-14)=3-lg25

lg x/5=3-lg125

lg3x=2+lg9

lg5(x+1)=lg5(6-2x)/2

lg2(3x)/lg2(2x-3)=2

lg5[lg3(lg2(x+2))]=0

2015. márc. 14. 15:02