Köbgyök alatt 7+gyök 22*Köbgyök alatt 7- gyök 222014. okt. 6. 18:45
1/1 anonim válasza:
köbgyök(49-22)=köbgyök(27)=3
(a+b)(a-b)=a²-b² azonosságot kell használni.