2x^-4x+2 és ez x^2-2x+12014. szept. 21. 16:05
1/1 anonim válasza:
Elemi azonosság.
Első körben annyit segítenék csak, hogy:
(a+b)^2 = a^2+2ab+b^2
(a-b)^2 = a^2-2ab+b^2
(Tudom, hogy neked a válasz jobban kéne azonnal, de hidd el, többre mész vele, ha megtanulod/rájössz...)