Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol forditás nagyon nagyon...

Angol forditás nagyon nagyon sürgös, a jegyem mulik rajta kérlek segitetek?

Figyelt kérdés

In a recent survey,600 British teenagers (50% boys,50% girls) told experts about their favourite school subjects.The results were quite surprising,said Professor Welsh,who organized the survey.Ten years ago,English and Geography were the most popular subjects.But in our suvery,half the pupils chose Maths as their favourite.

Only 10% said they anjoyed Science,and languages were not very popular either.These results are quite worring,said Professor Welsh.Industry needs scientists to develop new technology.And in a united Europe languages are extremely important.



NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!


2010. jan. 13. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

első lépésben ígérd meg, hogy legközelebb egyik suliból a másikba menet a buszon megírod.


mert ha netezni van időd...

2010. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Te vállaltad az esti sulit, s vele együtt ezt is, hogy nem mindig lesz szabadidőd.
2010. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sztem akkor is csak lusta vagy.Azért egy ekkora szöveg már nem nyom sokat...Nekem volt,hogy 4 A/4-es oldalt kellett megcsinálnom és alig aludtam,de egyedül csináltam meg

.=D

2010. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű szöveg, te is megcsinálhattad volna..
2010. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
akkor máskor ne válaszoljatok és ennyi
2010. jan. 13. 23:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy máskor ne írd ki, inkább azt, hogy lusta vagy.
2010. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!