Házidolgozat: 10oldalas értekezés vagy fordítás. Ezek milyen félék? Mik a formai, tartalmi követelményük?

Figyelt kérdés
Még soha nem írtam értekezést vagy fordítás? Az milyen? Hogy néz ez ki? 1. éves fősulis vagy,de gimibe csak esszét kellett írni,gőzöm nincs,hogy kell ezeket megírni egy témáról. Igazán még téma sincs megadva,de a tárgya bankjog.
2011. szept. 25. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"1. éves fősulis vagy,"


Nem igaz, idén végzek.

2011. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Boccsás meg kérlek... "vagyOK",elírtam:S:S Annyira rendes vagy,hogy ezzel foglalkozol! De komolyan csak egy elírás miatt már be kell írni? Kérdeztem vmit és arra várnám a választ olyantól aki tudja. Miért kell mindenbe belekötni,itt már kérdezni se lehet enélkül?:S Na mind1,ha vki még is tudná,annak örülnék.
2011. szept. 25. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a fordítás az fordítás

(másik nyelvről magyarra)

2017. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!