1 3 -x + 2 = - - x +6 Hogyan kell megoldani az egyenletet? 2 2

2014. ápr. 9. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ha leírod normálisan
2014. ápr. 9. 17:26
 2/5 Bugya Péter ***** válasza:

13-x+2=N-x+6 /-6

7-x+2=N-x

9-x=N-x /+x

9=N

2014. ápr. 9. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
péter te hol látsz itt N-t???? -.-
2014. ápr. 9. 18:40
 4/5 Bugya Péter ***** válasza:
-=N vagy amit akarsz
2014. ápr. 10. 05:32
 5/5 Bugya Péter ***** válasza:
valamiből x az egyenlet jobb oldalán
2014. ápr. 10. 05:33