9osztályos matek házifeladat. Segítesz?


Nem voltam a héten iskolába.. H1N1 miatt..

Kaptunk suliba matek házit,de nincs itthon a sárga feladatgyűjteményem. [link]

Le tudná valaki írni a feladatokat..és segítene megoldani? 103oldal 125 feladat a,c,e,g,i

Köszönöm:)


2009. dec. 13. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Segítenék szivesen de 103o 125-s feladat nem stimmel mert nincs is olyan ott csak
2009. dec. 13. 16:54
 2/10 anonim ***** válasza:
50-es feladat van
2009. dec. 13. 16:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat elírtam..szóval 103oldal 48
2009. dec. 13. 17:01
 4/10 A kérdező kommentje:
2oszlop és az 50es feladat..
2009. dec. 13. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:

(a+b)(a-b)= a négyzeten-3a+3a+9=a(négyzeten)-9

(a+2) a-2)= a négyzeten-2a-2a+4=a néygzeten-4

2009. dec. 13. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
(2x+y) (2x-y)=2x a négyzeten+y négyzeten.
2009. dec. 13. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
(2xy-1)(2xy+1)= 2xy négyzeten-1 a négyzeten
2009. dec. 13. 17:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ha van függvény táblázatod akkor a 28 oldalon vannak a nevezetess azonosságok.:))
2009. dec. 13. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és bocs de az 50-es feladatott nem értem..:)) am ha van kérdésed akk írj nyugodtan
2009. dec. 13. 17:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)(L)
2009. dec. 13. 17:19