Valaki segítene??
Írj fel olyan 5 adatból álló adatsort, amelynek az átlaga 1, a mediánja pedig 3.
2014. febr. 25. 17:51
1/2 anonim válasza:
-2; -2; 3; 3; 3
(-2-2+3+3+3)/5 = 5/5 = 1
2/2 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN! Ment a zöld kéz
2014. febr. 25. 18:28