[link]
2013. nov. 18. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

a., 3(x+2)(x-2)/x(x-2)=3(x+2)/x

b., (x-3)^2/x(x+3)(x-3)=(x-3)/x(x+3)


A többit is így...

2013. nov. 18. 18:00
 2/9 A kérdező kommentje:
nem megy
2013. nov. 18. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld akkor itt megérteni:

[link]

Ki is számolja neked.

2013. nov. 18. 18:08
 4/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖMMMM
2013. nov. 18. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom, a h.) feladat eredményét nem elég jól csinálja. Kénytelen voltam kézzel beírni:

[link]

A többit hibátlanul oldotta meg?

2013. nov. 18. 19:14
 6/9 A kérdező kommentje:

nem sikerül :(

nincs megoldva a többi

2013. nov. 18. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Megy ez pedig:

[link]

(Persze a matekot tudni kell hozzá)

2013. nov. 18. 20:24
 8/9 A kérdező kommentje:
a,b,c megvan :)
2013. nov. 18. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Na még kettő:

[link]

2013. nov. 18. 21:02