sin(x)/(cos^2(x))=0,781252013. okt. 20. 15:08
1/2 anonim válasza:
sin x = 0,78125*cos^2 x
sin x = 0,78125*(1 - sin^2 x)
sin x = 0,78125 - 0,78125*sin^2 x
0,78125*sin^2 x + sin x - 0,78125 = 0
.
.
.
-KA-
2/2 A kérdező kommentje:
Kicsivel azután, hogy kiírtam, rájöttem, de köszi! :) :D
2013. okt. 20. 15:24