2013. márc. 4. 17:04
1/3 anonim válasza:
tgx= sinx/cosx
ebbol jön az, hogy:
cos*sinx/cos*=-1/2
sinx=-1/2
x=-30+2k*pí
2/3 anonim válasza:
lemaradtak az x-ek, szóval
cosx*sinx/cosx=-1/2
3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen (:
2013. márc. 4. 19:03