2013. szept. 3. 19:23
1/2 anonim válasza:
3x*4x*5x=3205
60*x^3=3205
x^3=53,417
x=köbgyök(53,42)=3,766
a=3*x=11,30
b=4*x=15,06
c=5*x=18,83
Ell.: 11,30*15,06*18,83=3204,45 Megközelítőleg stimmt.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 17. 20:24