2013. márc. 13. 19:30
1/2 anonim válasza:
240*0,8 + x*0,55 = (240+x)*0,73
200*0,3 + X*0,36 = (200 + X)*0,34
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. márc. 13. 20:31