4*cos2(négyzet)x = 1

2013. márc. 10. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem mennyi lesz, ez egy egyenlet marad, aminek az x = nπ - 2π/3 és az x = nπ - 4π/3 számok a megoldásai, ahol n egész.
2013. márc. 10. 20:41
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nem igazán értem! itt szám/számok lesznek a megoldás.
2013. márc. 10. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg bejárhatnál magyarórára, édes fiam!
2013. márc. 10. 20:54
 4/5 A kérdező kommentje:
nem azt,hanem itt nem kriksz-krakszok lesznek a megoldások,hanem számok...
2013. márc. 10. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Na most vagy valamiért nem jeleníti meg a böngésződ rendesen a π = pí = 180° = 180 fok számot, vagy tényleg nagyon hülye vagy…
2013. márc. 10. 21:07