2013. febr. 16. 19:26
1/2 anonim válasza:
X - nagyobb szám
Y - kisebb szám
X-Y = 100
4Y+4 = X
---------
X = 100+Y
4Y+4 = X
---------
4Y+4 = 100+Y
3Y = 96
Y = 32
X-32 = 100
X = 132
2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. febr. 17. 17:15