Gyors Választ2011. jún. 6. 09:35
1/2 anonim válasza:
a<b=878-a
b=6*a+17
878-a=6a+17
861=7a
a=123
b=755
2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 6. 10:01