Ezt hol rontom el? Hogyan folytassam? (másodfokú egyenlet)

[link]
2012. dec. 16. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A rendezés után a=-2/3, b=3, c=-7/3. Így x1=1 illetve x2=7/2. Majd ellenőrizd is. Sz. Gy.
2012. dec. 16. 19:41