2×-1 + 2×-2 + 2×-3=8,96
Eddig erre jutottam...
2×÷2 + 2×÷4 + 2×÷8 =8,96 /×8
8× + 4× + 2× =71,68
14× =71,68
Bocs,hogy ilyen hülyén irtam,de telefonról csak így tudom...
2012. dec. 16. 12:55
1/2 anonim válasza:
Ez még jó, utána már nem
2×÷2 + 2×÷4 + 2×÷8 =8,96 /×8
4*2×+2*2×+2×=71,68
7*2×=71,68
2×=10,24
most kell logaritmust vonni
x=3,356
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. dec. 16. 13:25