Matematika normáalak. Valaki tud segiteni megoldani a kövezkező feladatokat?


A tíz hatványai,normálalak


Írd fel normálalakban!


360


48


45638


13 milliárd


680 000


415 millió


0,9


0,006001


0,725


20 milliárd


0,0063


2012. okt. 4. 14:13
 1/2 anonim válasza:

360 = 3,6*10 a másodikon

48 = 4,8*10 az elsőn

45638 =4,5638*10 a negyediken

13 milliárd =1,3*10 a tizediken

680 000 =6,8*10 az ötödiken

415 millió = 4,15* 10 a nyolcadikon

0,9 = 9*10 a minusz egyediken

0,006001 =6,001*10 a minusz 3.on

0,725 =7,25*10 a minusz 1.en

20 milliárd = 2*10 a 10.en

0,0063= 6,3*10 a minusz 3.on


remélem segítettem :)

2012. okt. 4. 16:44
 2/2 anonim válasza:
első korrekt
2012. okt. 24. 08:10