A tíz hatványai,normálalak
Írd fel normálalakban!
360
48
45638
13 milliárd
680 000
415 millió
0,9
0,006001
0,725
20 milliárd
0,0063
2012. okt. 4. 14:13
1/2 anonim válasza:
360 = 3,6*10 a másodikon
48 = 4,8*10 az elsőn
45638 =4,5638*10 a negyediken
13 milliárd =1,3*10 a tizediken
680 000 =6,8*10 az ötödiken
415 millió = 4,15* 10 a nyolcadikon
0,9 = 9*10 a minusz egyediken
0,006001 =6,001*10 a minusz 3.on
0,725 =7,25*10 a minusz 1.en
20 milliárd = 2*10 a 10.en
0,0063= 6,3*10 a minusz 3.on
remélem segítettem :)