Hogy tudom kiszámolni az áramerősséget I=Q/t ha csak az U=12V és a P=45W van megadva?

Ha lehet szájbarágósan köszi mindenkinek.
2009. jún. 3. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
I=P/U=45/12=3,75A
2009. jún. 3. 20:00
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. jún. 3. 20:04