2011. nov. 29. 17:54
1/1 anonim válasza:
felszín: A=2*[(1/4)(gyök3)*(12négyzet)]+3*(12*20)=124,71+720=844,71négyzetcenti
térfogat: V={[(1/2)(gyök3)*12]*12*20}/2=1247,08köbcenti
segítség: [link]