Annyit tudok hogy a kedvező esetek száma / összes esetek száma ... összes eset az 162011. okt. 27. 14:09
1/1 BKRS válasza:
Annak az eselye, hogy 4 dobas kozul egy sem iras:
(1/2^4)=1/16
Akkor annak az eselye, hogy legalabb egy iras: 1-1/16= 15/16.