A 4sqrt36 ból hogyan lesz 24?

2011. okt. 24. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
4*sqrt(36)=4*sqrt(6^2)=4*6=24
2011. okt. 24. 16:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Az "sqrt(36)" programokban négyzetgyök 36 -ot jelent
2011. okt. 24. 16:49
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 24. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A kalap pedig hatványozást: 6^2="hat a négyzeten".
2011. okt. 25. 16:11
 5/5 A kérdező kommentje:
igen-igen rájöttem, köszönöm :)
2011. okt. 25. 17:00