2011. febr. 5. 14:07
1/4 anonim válasza:
Mi lenne, ha kiszámolnád? Közönséges törteket használj, és utána közös nevezőre hozva vond ki őket.
3/4 anonim válasza:
11/5 és 7/3 közös nevező: 11/5=33/15 és 7/3=35/15 probléma megoldva
4/4 anonim válasza:
felméréshez kéne a válasz: kérdező, te mennyi gondolkodtál önállóan a kérdésen, mielőtt feltetted volna ide?