Analízis feladatok
Adja meg az fog, gof, fof, gog függvényeket!
f(x)=x a másodikon
g(x)=x-1
2010. dec. 4. 15:28
1/1 anonim válasza:
fog=f(g(x))=(x-1)^2=x^2-2x+1
a tobbire rajosz te is