pl :
4/3+7/5=?
4/3-7/5=?
2010. dec. 1. 22:00
2/6 anonim válasza:
közös nevezőre hozod.
számláló a törtvonal feletti rész, nevező a törtvonal alatti.
3/6 A kérdező kommentje:
igen komoly. Most tanultuk az iskolában, de nem voltam ott és nem értem a házit:S
2010. dec. 1. 22:24
4/6 A kérdező kommentje:
akkor 20+21 41
4/3+7/5=------ = ----- ???
15 15
2010. dec. 1. 22:27
5/6 A kérdező kommentje:
4/3+7/5=41/15 ?
2010. dec. 1. 22:27