14 : 7/12, 14: 12/7, 3 egész 1/9: 3/4, 3/7: 9/10: 15/142011. máj. 4. 18:49
1/1 anonim válasza:
megszorzod a reciprokkal és kééééész.
14:7/12=12*12/7=144/7
satöbbi