Roxor3 kérdése:

Matekban kéne segitség?!

Figyelt kérdés

Négy vízi jármű halad az Atlanti-óceánon egyforma sebességgel, mindegyik mindegyiktől ugyanakkora, mégpedig 1 km távolságban. Az egyik teherhajó, a másik személyszállító hajó, a harmadik vitorlás hajó. Mi a negyedik jármű?

a halászhajó

b hadihajó

c motorcsónak

d tengeralattjáró

D ezekből az adatokbol nem lehet megállapitani


2010. nov. 28. 15:16
 1/9 anonim válasza:

hmm hmm..

netes verseny?!:D

én is csinálom, de nekem ez a feladat értelmetlennek tűnt úgy h kihagytam..:D

2010. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemtom hogy ennek a feladatnak mi a lényege -_-
2010. nov. 28. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:

milyen netes verseny ez?


Amúgy van értelme a feladatnak, a lényeg abban van, hogy mindegyik 1 km távolságra van egymástól.

2010. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha elmondjátok, milyen verseny, elmondom, mi a feladat poénja.
2010. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a MATEGYE internetes versenye de ne lődd le a poént! xD (amúgy a d-t kizárhatod mert az nem a vízen megy XD)
2010. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jaja:D XDDD

:D sztem a 4. jármü a repülö csészealj:D

2010. nov. 29. 18:44
 7/9 A kérdező kommentje:
am a hadihajó se szerintem mer sztem ugy vna hogy mindig egyrekisseb teherhajó legnagyobb aztán személyszállitó az kisebb és a vitorlás is kisebb aztán vagy a halászhajó(ottis van kicsi nagy:D)vagy motorscónak:D
2010. nov. 29. 18:45
 8/9 anonim válasza:
de motorcsónakok viszont nem nagyon járnak az Óceánon max. a part közelében. Hadihajó pedig azért nem mert béke van úgyhogy valóban maradt a halászhajó xD
2010. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pedig a D mert MINDEGYIK MINDEGYIKTŐL 1 km-es távolságra van és ha az említett 3 a vízen megy (szabályos háromszög alakban amelynek oldalai 1 km-esek), csak a tengeralattjáró tud a víz alatt menni úgy h mindegyik mindegyiktől 1-km-re legyen.
2010. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!