Csak az egyenlet felírásos részét nem értem, a többi megy.
Köszönöm ha segítesz.
2023. dec. 4. 19:30
1/1 anonim válasza:
180(x-2)+180(y-2)+39=21(x(x-1)/2+(y(y-1)/2)
x(x-3)/2+y(y-3)/2-99=x+y
------------------------------------------------------------