2023. ápr. 23. 13:16
1/2 anonim válasza:
V/v = L^3
ebből kijön L
a, b, c * L és megkapod
2/2 anonim válasza:
Az oldalak: 12x, 15x, 20x.
A térfogat: 12x*15x*20x=3600x^3.
3600x^3=450
x^3=1/8
x=1/2
Az oldalak: 6, 15/2, 10.