"Egy játékkockával ötször dobunk egymás után, és a kapott eredményeket egymás mellé írjuk. Így egy ötjegyű számot kapunk. Hányféle ötjegyű szám jöhet ki? Határozzuk meg az összes így nyerhető ötjegyű szám összegét"2023. febr. 17. 08:35
1/2 anonim válasza:
6*6*6*6*6=6^5=7776
(1+2+3+4+5+6)*11111*6^4=302396976
2/2 anonim válasza:
Látom, a matekos feladatokat az itteniekbe bízod. Minthogy ez azért nem annyira bonyolult, felmerül a kérdés, te mit tanulsz önállóan matekból?