2021. ápr. 29. 10:33
1/2 anonim válasza:
q=-3, tehát mindig -3-al szorzol
2/2 anonim válasza:
-5+20=15
15-60=-45
-45+100=55
55-140=-85
Mindig 40-nel többet adsz hozzá illetve vonsz ki.
És még végtelen sokféle lehetőség van.