x^2-x-2 = 02020. febr. 3. 13:25
1/2 anonim válasza:
1x^2-1x-2=0
-B az +1 lesz
-4ac pedig +8
B^2 = 1
Van még kérdés?
2/2 A kérdező kommentje:
LOL, köszönöm :D
2020. febr. 3. 13:33