Hogyan írjam fel az 11…122…2 számot két egymás utáni természetes szám szorzataként tudva, hogy az 1-esek és 2-esek ugyanolyan számosságúak? Válaszodat indokold!

ma 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

12=3*4

1122=33*34

ma 17:06
 2/3 anonim ***** válasza:
111222=
ma 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:

111222=333*334

11112222=3333*3334

...

ma 17:09