Milabu2128 kérdése:

Ki lehet számolni úgy egy téglalap oldalait, hogy csak az átfogó és a kerület ismert?


2020. jan. 14. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki.
2020. jan. 14. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két ismeretlen, két egyenlet.

I.

a^2+b^2=c^2

II.

2a+2b=K

a, b, a két oldal c, az átló K, a kerület

2020. jan. 14. 20:52
 3/4 A kérdező kommentje:
és hogyan lehet?
2020. jan. 14. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom már sikerült?!
2020. jan. 14. 21:16