2020. jan. 14. 20:42
2/4 anonim válasza:
Két ismeretlen, két egyenlet.
I.
a^2+b^2=c^2
II.
2a+2b=K
a, b, a két oldal c, az átló K, a kerület
3/4 A kérdező kommentje:
és hogyan lehet?
2020. jan. 14. 20:52