a területet 192 cm2 a kerülete pedig 56 cm.2016. ápr. 19. 21:49
1/3 anonim válasza:
Irreleváns kérdés a Kategória: Tudományok » Alkalmazott tudományok ban..
2/3 anonim válasza:
I. K=2*(a+b)=> a+b=28
II. T=a*b=> a*b=192
---------------------
Két egyenlet két ismeretlen
12
16
3/3 Tom Benko válasza:
Másodfokú egyenlettel.
2(w+h)=P
wh=A
alapján 2w^2-Pw+2A=0.