Nekem csak az jön ki, hogy önmaga.2019. okt. 13. 12:48
2/5 anonim válasza:
y = (1-x)/(x+1)
xy + y + x = 1
x(y + 1) + y = 1
x(y + 1) = 1 - y
x = (1-y)/(1+y)
önmaga
5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. okt. 13. 13:47