Nekem csak az jön ki, hogy önmaga.

2019. okt. 13. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem:

f^-1(x)=-(x-1)/(1+x)

2019. okt. 13. 13:27
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

y = (1-x)/(x+1)

xy + y + x = 1

x(y + 1) + y = 1

x(y + 1) = 1 - y

x = (1-y)/(1+y)


önmaga

2019. okt. 13. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Hát mert az is
2019. okt. 13. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
110%, hogy önmaga
2019. okt. 13. 13:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. okt. 13. 13:47