Léci rajzzal mutassátok már ne csak a válaszba írjátok le...mondjuk úgyis jó de azzal jobb lenne...azért írtam egy ettedikent mert nem tudom,hogy kell a gyökjelet....mi vmi olyat írtunk,hogy F(x) helyére beírtunk y-t...de ezt,hogy kell tovább?2014. okt. 9. 15:59
1/2 anonim válasza:
Ez egy origó középpontú, 3 egység sugarú kör egyenlete, ilyet tucc magadnak rajzóni. Hogy mit akarsz még vele, én nem értem.
2/2 anonim válasza:
y=(9-x^2)^0.5
y^2=9-x^2
x^2=9-y^2
x=±(9-y^2)^0.5
szerintem ez az inverze