Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy az orvostanhallg...

Igaz az, hogy az orvostanhallgatók lenézik a gyógyszerészhallgatókat?

Figyelt kérdés
Több helyről is hallottam, de nem tudom milyen alapja van ennek a pletykának.
2012. ápr. 13. 18:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
3 diploma..XD Hát ez aranyos:)
2012. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
3 diploma? Ebből egyet betippelhetek? Hivatásos troll! Talált süllyedt :) tudod nem vonnám kétségbe azt a 3 diplomát (biztos milliomos lehetsz, ha volt pénzed kifizetni, mert a gyógyszerészet 750ezer forint per félév), ellenben olyan stílusban írtad le véleményedet, hogy még abban is kételkedem, hogy egyáltalán érettségid van. Hogy miért tanulok gyógyszertári asszisztensnek az legyen az én dolgom, de ha van agyad (aminek elvileg kéne lenni, hiszen "3 diplomád van") akkor összekapcsolhatod a kérdéssel, ugyanis orvosi vagy gyógyszerészi ambícióim vannak, csak tavaly érettségi előtt ezt még nem tudtam. Engem sértegess csak nyugodtan (bár nem tudom mivel érdemeltem ki), viszont ezzel csak saját magadat minősíted. Azzal a 3 diplomával meg nem dicsekednék, mert ezzel csak az igazi diplomásokat járatod le. Jó napot!
2012. ápr. 22. 11:59
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

1. A sértegetést nem én kezdtem, te írtad , hogy valszeg érettségim sincs...

2. Amúgy meg nem érdekel a hülyeságed, ha kételkedsz sajnálom, attól én még nem leszek kevesebb. Nem fogom itt neked bizonygatni a végzettségeimet, egy olyannak, aki tök hülye az egészhez. Mikor én 18 évesen egyetemre kerültem, vajmi kevés rálátásom volt a gyógyszeriparra, hogy milyen munkakörhöz mi kell egy gyárban, meg egyáltalán mit csinál egy kutató pontosan stb. Most mivel 4 éve dolgozom benne, had tudjam már azért jobba kicsit mi is a helyzet e téren. A te dolgod, hogy felkészülj 2 emelt szintű érettségire, és bent maradj az egyetemen, mert az nem kis munka lesz. Majd az egyetemi tanárokkal is leállsz vitatkozni, meg kéred bizonygassák a végzettségüket?? Nem értem az ilyen embereket.

2012. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hogy mi az én dolgom azt én tudom és nekem egy vadidegen trollkodó csak ne akarja megmondani :) egy egyetemi tanárhoz meg ne hasonlítgasd magad, kicsit nagy az egod. De persze amíg anonim oldalon vagyunk addig mindenki azt ír magáról amit akar. Én is simán írhattam volna, hogy hány diplomán van, vagy nyelvvizsgám, de mivel itt nem az a téma ezért nem tettem. Egyébként az értelmesebb ember nem kérkedik azzal, hogy miből hány van neki :) A bunkó, lekezelő választ pedig te kezdted, ha visszanéznéd, hogy mit is írtál. Lehet negatív véleményed, de azt el lehet mondani kulturáltan is. Ha már állítólag 3 diplomával rendelkezel akkor azért csak ki tudod fejezni magad kulturáltan. Én soha de soha nem szóltam le azt, ha valakinek más a véleménye mint nekem, ha normális stílusban és hangnemben tette azt. A lekezelő és bunkó írásod viszont nem csak sértő másokra nézve, de magadat minősíted vele. Írogathatsz tovább, meg fordítsd nyugodtan ki a szavaimat, pontosan tudom hogy azért teszed, mert már nem tudsz mit írni.
2012. ápr. 22. 17:16
 15/20 anonim ***** válasza:
Oké. Akkor válaszolok a kérdésedre. Igen az orvos hallgatók lenézik a gyógyszerész hallgatókat, de ha majd bekerülsz rájössz miért van ez...
2012. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te mégis hova jártál, ahol ez szokás?

Orvosira járok, de sose jutott eszembe, hogy le kellene nézni a gyógyszerészeket. És egyetlen évfolyamtársamtól sem hallottam még ilyet.

2012. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 83 %-os :) kifejezetten olyan véleményére voltam kíváncsi, aki rá is lát a dolgokra, vagy adott esetben orvostanhallgató. Valaki mondta ezt és ezért kérdeztem. Ha tippelnem kéne akkor lehet azért mondta, mert sokan vannak a gyógyszerészek között, akik azért vannak ott, mert nem kerültek be az orvosira. De egyrészt ez nem igaz minden hallgatóra, másrészt attól még senkit nem kell lenézni :) Szerintem. Mindenesetre örülök, hogy olyan is válaszolt, aki tényleg rálát és nem csak úgy a hasára üt. Köszönöm.
2012. ápr. 22. 17:49
 18/20 anonim ***** válasza:

"had tudjam"


Jézus Mária, még írni sem tudsz helyesen. Nem hogy 3 diploma...

2012. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Régi kérdés, de orvostanhallgatóként válaszolok..

Vannak, akik lenézik őket, egyszerűen azért, mert kevesebbet kell tanulni, például anatómiából.

De nem, azért a nagy többségünk nem nézi le a gyógyszerészeket:)

2012. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. máj. 14. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!