Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók! Hány...

Orvostanhallgatók! Hány órátok van egy héten?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi időt töltötök az egyetemen? Van ,hogy reggeltől akár késő estig is benn vagytok, vagy ez ritka?
2011. szept. 14. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
hallod biomérnök vagyok azt 8-20ig vagyok bennt:D. Mérnök karosok azoknak általában nem csak lazsálás az egyetem , szerintem hasonló van orvosin is.
2011. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ugye ezt nem mindennap tolod? vagy hétfőtől péntekig kvázi az egyetemen laksz ??? :S
2011. szept. 14. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez azért változó. Félévtől is függ, meg attól is, hogy hány órát/kreditet veszel fel.

Most kezdtek az ötödik félévet, 30 órám van egy héten (45 percet számolok egy órának, persze a legtöbb úgy van, hogy egyben két 45 perces óra).

Nálunk csoportokra vagyunk osztva (sztem a többi orvosin is így van), és csak azt a gyakot vehetem fel, ami a csoportomnak van kiírva, így azoknak az időpontján nem tudok variálni. Előadások ált. délelőtt vannak, kötelezően ill. szabadon választható tárgyak pedig este, ezeken sem lehet nagyon variálni.

Tehát majdhogynem az egész órarendnem kötött.

Most pl. a keddem olyan, hogy reggel 8tól este fél ig suliban vagyok, és csak egy másfél órás szünetem van. De pénteken pl. csak egy vagy két dupla előadásom van (egyik héten csak egy, másik héten kettő).

Csütörtökön meg 10-től vagy egy duplaórám, aztán este 5-től még egy. Közötte mg egy hatalmas nagy lyuk:D

A szerdám meg totál szét van darabolva:S Egy óra, egy lyuk...


Az első félévben 33, másodikban 30, harmadikban 30, negyedikben csak 28 órám volt.

2011. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!