Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőbeli orvostanhallgatók...

Jövőbeli orvostanhallgatók hogy sikerült a biosz, és kémia érettségitek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ki milyen eredményeket ért el? Hány pontotok lesz összesen? Szerintem az orvosi egyetemeken tovább csökken a ponthatár a keretszámbővítések miatt, meg persze lecsökkentették a nyelvvizsgákért járó pontokat is. Én SZTE – ÁOK ra jelentkeztem emelt biológia: 90% közép kémia: 92% így lesz 444 pontom.
2011. jún. 26. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mivel egyértelmű, hogy téged felvesznek minek írtad ki ezt a kérdést, hogy dicsekedj?

Gratulálok, géniusz vagy.

2011. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban dicsekedni és egyeltalán nem tartom magam géniusznak. Ez a hozzászólás viszont erőteljes rosszindulatról árulkodik. Ha hiszed ha nem egyszerűen csak kíváncsi vagyok hogy mások milyen eredményeket produkáltak.
2011. jún. 27. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem kellett volna beírnod az eredményeidet már rögtön a kiírásba.

Te is tudod, hogy az idei kémia miatt mennyien sírtak.

2011. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki csak gondoltam ha én elvárom másoktól hogy leírják az eredményeiket akkor nekem is le kell írnom ha jó ha rossz....De elnézést mindenkitől ha sértő volt nem állt szándékomban. Te hova jelentkeztél első helyen?
2011. jún. 27. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam elsős DE-ÁOK-on.
2011. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!