Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem februárban egy mesterképzést, ami érdekelne, eddig tetszett is, de most ebben a félévben csupa olyan tárgyunk van, aminek semmi köze ahhoz, amit csinálnék a diplomával, és nagyon nincs kedvem ilyenekre vesztegetni az időmet...úgy döntöttem, abba hagyom az egészet, csak az bánt, hogy jövő félévtől már jobbak lennének a tárgyak, meg ugye akkor felesleges volt, amit eddig csináltam...hagyjam, vagy szendvedjek meg a hülye tantárgyakkal is?? Azért is gondolkodom, mert még ha tetszik is a szak, tudom, h nem sokat számít, van-e MAsdiplomám vagy sem, de legalább tudom mi történik a szakmában...(direkt nem írok szakot)

Remélem érthető voltam...csak sietek és gyorsan kellett megfogalmazni, mi nyomja a lelkem.:)


2011. okt. 31. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nos akkor: Igaz, még csak másodéves turizmusos vagyok, úgyhogy biztos kevesebbet tudok nálad, de: Quantitative methods – másodévesként kaptam egy munkát, tanulmányt kell írnom, és baromi sokat segítene rajtam, ha tanultam volna már ilyet, így csak az egy féléves statisztikai tudásomra tudok támaszkodni. SAP,Oracle-honnan tudod, hogy nem használja egy szálloda sem? A managerial decision-re így nem tudok mit mondani, mivel nem nagyon írtál róla semmit. Mindennek van valami haszna, az egy dolog, hogy TE személy szerint LEHET, hogy nem fogod használni, de feltételezem, hogy nem egyedül vagy az évfolyamon. Megkérdezhetem egyébként, hogy hol tanulsz?
2011. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem csak maguk a tantárgyak számítanak, hanem a tanítás minősége is.....
2011. nov. 6. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!