Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy csinálnátok szájreklámot...

Hogy csinálnátok szájreklámot egy felsőoktatási intézménynek?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg az iskola vevőit kell meggyőzni arról hogy terjesszék a suli jó hírét..

A már elégedett, vagy a suli iránt pozitív érzelmekkel lévő embereket rá kell venni arra, hogy reklámozzák az intézményt másoknak is.


Ilyesmikre gondolok:

Nyílt napon ajándéktárgyak -toll, mappa..- osztogatása,("felszólítani" az embereket hogy vigyenek az ismerőseiknek is stb..).


Milyen hasonló módon lehet még szájreklámot előidézni?


2011. jan. 3. 09:55
 1/7 A kérdező kommentje:

Egy masszázsszalonban pl. ez úgy működhet, hogy a kuncsaftnak adunk pár kedvezményre jogosító kupont, és kérjük, hogy ha elégedett volt, adjon ezekből az ismerőseinek is, ajánlva a szolgáltatásunkat..


De egy felsőoktatási intézmény esetén milyen lehetőségek vannak?

2011. jan. 3. 10:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó oktatók kellenek és magas színvonalú oktatás. Az magától is reklámozódni fog.
2011. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz..Tényleg ez az alapja,de sajna most nem ez a feladat.:S
2011. jan. 3. 10:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy ezt gondolom én is, hogy egy más szolgáltató esetén könnyebb ilyet (szájreklám) kivitelezni, mert a felsőoktatásnál vagy van érdeklődés egy intézmény iránt vagy nincs..

Hiába ajánlom én bárkinek az általam jónak tartott sulit, ha arra az a valaki nem fogékony:S


Ez a toll, mappa stb. osztogatás se ez én példám..

Sztem hülyeség is..

Semmit se ér pár vacak ajándéktárgy a suli logójával.


Nah szóval ezért akadtam el...

2011. jan. 3. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Így: http://www.youtube.com/watch?v=rWUASjT-_RU

:)

A magas szintű képzés és a jó oktatói gárda sem lenne utolsó, de hát az álom hal meg utoljára :)

2011. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az intézménynek jó reklám lehet egy jó honlap amin el is lehet igazodni hisz nagyon sokan az interneten kezdik a keresgélést az iskolák után

Aztán persze jön a nyílt nap amit nem árt rendesen megszervezni hogy mindenki tudja mikor hava kel mennie

Sztem nem egy tollon vagy mappán múlik hogy oda megyek-e továbbtanulni vagy sem

2011. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De szájreklámról kéne írni..

Sajna amiket írtál, azok nem tartoznak abba a kategóriába:S

2011. jan. 6. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!