Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok? ( . )

Mit csinálnátok? ( . )

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik lett volna a helyes kategória, de ide irtam mert végülis kapcsolódik ehhez a témához.

Szóval 200km járok suliba a lakhelyemtől, nem találtam normális albérletet augusztusban így végső megoldásként egy diákszállóba mentem szeptember hónapra, aztán gondoltam, hogy ha már ott leszek könnyebben tudok erre arra menni nézelődni szoba után.

Találtam egy jónak tűnő albérletet, nem a legolcsóbb de közel van a sulimhoz, központban van, jó közlekedés stb stb.

Csakhogy : elég régiek a bútorok,kicsi maga az egész lakás (a szoba mondjuk nem vészes), nincs tv, csak net. Lakótársak nagyon szimpinek tűntek.

Ti kivennétek??

Most ahol vagyok szeptember végéig maradhatok (ha csak be nem fizetek még egy hónapot) addig viszont lehet nem találnék ilyen jó helyen lévőt. Csak mégis azt gondolom ennyi pénzért lehetne találni jobbat is, de lehet, h sokkal messzebb a sulimtól vagy nem lennének szimpatikusak a lakótársak vagy bmi.

Köszi aki ír!


2011. szept. 11. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy lakás nem kell szerintem, bulizni nem otthon fogsz lakni meg mint írtad elég. Tv sem számít ha van net, hisz interneten bármit megnézhetsz amit tv-ben adnak, max reklámokat nem. Szóval szerintem ha ez jobb mint a mostani albérleted, akkor költözz el hó végén.

Amúgy miért nem mentél egy kollégiumba? Azok se olyan rosszak és olcsóbbak mint egy albérlet, valamint mivel 200km-re laksz a sulitól max nagyon rossz átlag miatt nem kaptál volna, sőt még ilyenkor a megmaradt koleszokért is megérné pályázni szerintem (már ha van).

2011. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyu, még csak szeptember 11. van! Én megkérdezném a lakás tulaját, hogy hány jelentkező van, ha nem tolonganak, akkor adnék magamnak egy hetet. Megfogadnám, hogy abban az egy hétben, minden egyes albi hírdetést megnézek, olvasom az újságokat, böngészem a suli hirdető tábláját, stb stb. Ergo tényleg mindent megteszek az ügy érdekében. Ha nem sikerül ennél jobbat találni, akkor következő hétvégén kiveszed ezt.
2011. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, hogy a suli kollégiumában csak 5 ágyas szobák vannak... Voltam nyílt napon, láttam milyen zsúfoltság van egy szobában. Ezért nem akartam oda koleszba menni, Mondjuk igaz, akkor másik helyet is pályázhattam volna! Na mind1, ez már így alakult.


Kérdeztem a lányokat, h sokan jönnek e megnézni a szobát. Azt mondták igen, általában egy nap 1-2 mindig jönnek. Szóval azért van kereslet rá. Ezért kell gyorsan döntenem.

2011. szept. 11. 11:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahol most vagyok, szállóban, egyszemélyes szobában , nem rossz maga a szoba , de egyedül vagyok, nincs kihez szólnom és ez még drágább. Tehát onnan mindenképp elakarok jönni.
2011. szept. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!