Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy soha nem...

Ez azt jelenti hogy soha nem puskázhatok az ostálytársaim végett?

Figyelt kérdés

Kaptam bioszból egy 4-est és mindenki elkezdi hogy puskáztam, meg segített a legjobb tanuló az osztályból.

Igen, igaz hogy segített a legjobb tanuló, de a munka helyen is segítík egymást (ez nem csalás)

Meg a puska is csak furfangos dolog. De most a rossz akaró "sohanemtanulok" osztálytársak végett ha nem tudom biztosra az anyagot sem puskázhatok??

Ne már hogy Ők döntsék el.


a másik:


A tanár is megjegyzéseket tett hogy hogy lett nekem ez 4-es. Meg hogy majd kikérdezi. :S


2011. jan. 16. 15:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ilyen gondolkodásmóddal menj már vissza oviba mondjuk

majd jövőre felévtelinél lesz sz*r amikor nem tudod a matek alapdolgokat

2011. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
És a diszgráfiának van köze ahhoz hogy a matek nehezebben megy??
2011. jan. 17. 18:49
 33/34 anonim ***** válasza:
nincs. de mivel elég értelmes a helyesírásod, betűtévesztésed sem szembetűnő. az diszkalkulia, amire te gondolsz, és akkor könnyített elbírálás alapján értékelnek.
2011. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

De miért van az hogy


-mindig figyelek órán

-tesóm is elmagyarázta 3-szor

-Tanár is elmagyarázta 2-szer


és akkor sem értem

2011. jan. 18. 14:02
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!