Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy soha nem...

Ez azt jelenti hogy soha nem puskázhatok az ostálytársaim végett?

Figyelt kérdés

Kaptam bioszból egy 4-est és mindenki elkezdi hogy puskáztam, meg segített a legjobb tanuló az osztályból.

Igen, igaz hogy segített a legjobb tanuló, de a munka helyen is segítík egymást (ez nem csalás)

Meg a puska is csak furfangos dolog. De most a rossz akaró "sohanemtanulok" osztálytársak végett ha nem tudom biztosra az anyagot sem puskázhatok??

Ne már hogy Ők döntsék el.


a másik:


A tanár is megjegyzéseket tett hogy hogy lett nekem ez 4-es. Meg hogy majd kikérdezi. :S


2011. jan. 16. 15:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tanárom mondta mindig, hogy ha valamiből nagyon rossz vagy, akkor is 3asnál jobbra nem illik puskázni. Mivel az pofátlanság a többi keményen dolgozó diákkal és a tanárral is szemben. Oké hogy a kettes nem jó, de már jó hogy nem 5ösre puskázol. Tényleg nem szép.
2011. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
78%

A "végett" célhatározó, a kérdésben a "miatt"-nak kellene szerepelni, de ha nem puskázással és a másik agyát használva jutnál előbbre, akkor ezt tudtad volna... csoda, hogy még senki nem hívta fel rá a figyelmedet.

Egyébként ha majd egyszer olyan jó leszel, hogy a többiek tőled kérnek segítséged, rá fogsz jönni, milyen szar, amikor nem tudsz a saját dolgozatodra koncentrálni, mert a másik egyfolytában zaklat.

Tanulni kell, hiszen ha már most sem megy, mi lesz veled később (a munkahelyedről már ne is beszéljünk).

2011. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok hogy sokan akik itt is ellenem vannak: Soha nem puskáztatok?? szerintem egy gyerekben kell hogy legyen egy kis rosszaság is. De persze ez nem azt jelenti hogy nem kell tanulni. Mert igeis kell. De azért néha a puska sem árt :D
2011. jan. 16. 16:35
 14/34 A kérdező kommentje:
érdekes egyes emberek felfogása, érdekes sokszor szoktam puskázni mint nagyon sokan, csak beírjátok ennek a témának a keresőjébe hogy PUSKA aztán kiad egy csomo olyat ahol velem (13-17 évesig) egy idős korban puskáznak. És mind 100% fel vannak pontozva. Erről ennyit.
2011. jan. 16. 16:39
 15/34 anonim ***** válasza:
ők is puskáznak szerintem.De téged biztos jobban néz majd a tanár
2011. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

következő dolgozatnál

ez lemaradt

2011. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
83%
lepontoztatok az előző oldalon, nem zavar. képzeld én nem puskáztam... orvosira járok, egyesek itt is képesek puskázni, és tisztességesen megy fel a vérnyomásom, hogy jobb jegyeket kapnak, mint mi, akik nem teszik. és tudod ingerem lenne beköpni, de nem teszem... várom a következményeket. öröm volt nézni, amikor az egyik elbukott és akkora egyest kapott a kollokviumára, mint ő maga... úgy kell neki. tudod itt nem sz.arral gurítanak. hamarosan élet- halál kérdésekben kell dönteni. aki nem tudja az alapokat megtanulni, azzal mi lesz később?? esetedben annyi, hogy az ok- és a célhatározó között nem tudsz különbséget tenni. ÉN kérek elnézést, h nem adok igazat...
2011. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%

16.43 és még pár valamirevaló ember, teljesen igazatok van.

Én is egyetemista avgyok és felháborítónak tartom hogy vizsgákon sem szégyell a (felnőtt) ember puskázni, meg tőlem, egy mellette ülő vadidegentől segítséget kérni. De a 10centis műköröm meg a tonna smink az rajta van, tanulni meg már luxus...akkor miért jön egyetemre?

Általánosban és gimiben sem volt szokásom puskázni, és nem azért hogy én legyek a becsületesség szent angyala...hanem a saját érdekemben nem. Az a tudás amit itt megtanulsz az később is a tiéd lesz, nehogy már egy hülye segg.ként akarj felnőni, aki puskákon tengeti magát egész 18éves koráig.

2011. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
18%
pfff a sok álszent majom...
2011. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
44%

16:49-nek

mert te aztán mindenre emlékszel amit tanultál és mindent hasznosítasz belőle. ne magyarázd már be.

2011. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!